Lech Poznań Conference Center – pierwsze tematyczne centrum konferencyjne w Wielkopolsce.

Tylko u nas goście przy okazji spotkania firmowego poznają życie klubu na co dzień, legendarne miejsca oraz mogą spotkać się i porozmawiać z piłkarzami lub trenerami klubu, a nawet podpatrzeć ich trening w czasie przerwy kawowej…

Organizujemy: konferencje, szkolenia, sympozja, warsztaty, wykłady.

Oferujemy:

  • 5 Sal konferencyjnych
  • 4 tematyczne sale konferencyjno-szkoleniowe
  • 30 salek szkoleniowych do mniejszych spotkań warsztatowych

Dodatkowo:

  • rzutnik, ekrany, flipchart i pisaki, kabina tłumaczenia symultanicznego, Internet , klimatyzacja
  • przepyszne wyżywienie: śniadania, przerwy kawowe, lunch, kolacja, grill przygotowane przez szefa kuchni
  • atrakcje i rozrywka

5 sal konferencyjnych


4 tematyczne sale konferencyjno-szkoleniowe

Niecodzienna okazja zorganizowania spotkania w profesjonalnej i najpiękniejszej szatni piłkarskiej w kraju. Uczestnicy spotkań poznają miejsce, w którym piłkarze z trenerami przygotowują się do meczu i ustalają szczegóły taktyki podczas przerwy meczowej. Wyjątkowe miejsce do motywacji uczestników szkolenia przez trenerów branżowych w dniach pozameczowych.
Miejsce, w którym podejmowane są najważniejsze decyzje sportowo – biznesowe klubu Lech Poznań. Każda firma może zorganizować konferencje w najbardziej tajemniczej sali na stadionie…
Proponujemy spotkania w sali, w której są organizowane spotkania z mediami w celu informowania o najważniejszych wydarzeniach dotyczących klubu lub prezentacji nowych zawodników i sponsorów. Znakomita sala z możliwością tłumaczenia symultanicznego dla gości międzynarodowych znana również z relacji telewizyjnych i spotkań z piłkarzami i trenerami krajowymi oraz zagranicznymi.
Największa przestrzeń konferencyjna w regionie do organizacji spotkań firmowych pod dachem z dostępem do wygodnych krzesełek ze stolikami, internetem i nagłośnieniem. Miejsce dla firm zainteresowanych organizacją spotkania na świeżym powietrzu z piękną panoramą stadionu jako alternatywa do zamkniętych pomieszczeń. Przy okazji spotkania uczestnicy poznają miejsce pracy dziennikarzy oraz komentatorów podczas meczów.

30 salek szkoleniowych do mniejszych spotkań warsztatowych 23 – 30 m2

  • Układ krzeseł teatralny: 12 gości
  • Nasze Centrum Konferencyjne jako jedyne w regionie zapewnia naszym gościom w dniach pozameczowych 30 mniejszych salek do organizacji warsztatów lub szkoleń branżowych w podgrupach w tym samym momencie.

Rezerwacje i pytania:

konferencje@lechpoznan.pl

(0048) 602 644 551