Czy myśleli Państwo kiedyś o połączeniu biznesu ze sportem? Jedną z okazji do tego wydawałoby się nietypowego powiązania jest wizyta w strefach PREMIUM INEA Stadionu w Poznaniu. Mecze Lecha Poznań przyciągają na stadion również kibiców związanych z biznesem. Strefy PREMIUM otwierają przed Państwem nie tylko możliwość obejrzenia meczu w prestiżowych wnętrzach, ale również zdobycia nowych kontaktów. Wszystko to połączone jest znakomitą muzyką i wykwintnym cateringiem. To najlepszy sposób na zacieśnienie biznesowych relacji z kluczowym klientem – wspólne przeżywanie emocji sportowych w ekskluzywnych strefach PREMIUM INEA Stadionu.

„Ta loża jest lożą biznesową i w tych celach ją wykorzystujemy. Jest po to żebym mógł tą atmosferę, która panuje na tym stadionie przekazać moim klientom.”
Mariusz Kałek, KAEM Sp.z o.o.
„Byłem na Wembley, bylem na Astrid Park, byłem na Satntiago Beranabeu na Camp Nou, na Allianz Arena i mówię tak  – Lech dorównuje naprawdę”
Jarosław Włudarczak, 3w Dystrybucja Budowlana
„Wartości oby dwu marek są bardzo bliskie, wokół Wielkopolski, a wykorzystujemy to stricte biznesowo. Nasi partnerzy są związani z Wielkopolską i oni tutaj są razem z nami.”

dol-1

Ekskluzywne strefy

dol-2

Wyśmienity catering

dol-3

Najlepszy widok na murawę