Wczytywanie...

Prestiżowa strona sportu

STREFY I LOŻE VIP

Odpowiednie rozwiązania dla Twojego biznesu
Oglądanie meczów piłkarskich na żywo jest ekscytującym doświadczeniem, które może być jeszcze lepsze, jeśli postawi się na dogodne warunki. Dlatego właśnie bilety VIP są doskonałym pomysłem dla wszystkich osób, które chcą cieszyć się świetnym widokiem na stadion, ale też wygodą.
Dajemy do dyspozycji strefy i loże premium, w których można bawić się podczas imprezy integracyjnej, poznawać nowych klientów i kontrahentów czy zacieśniać relacje z aktualnymi partnerami biznesowymi. Postaw na sportowe emocje z dodatkiem prestiżu oraz wygody!
Marcin Grotkiewicz
Sponsorship Director
Marlena Zimowska
Sponsorship Manager
Marta Drzymała
Sponsorship Manager

Lech Poznań - Bilety VIP | Co oferujemy w Strefie Premium?

Strefy GOLD

Strefa Gold to prestiżowe miejsce na Stadionie Lecha Poznań. Goście dostają najlepszy widok na boisko, krzesła umieszczone są zaraz nad wyjściem piłkarzy na murawę. Ekskluzywny wystrój, spora przestrzeń oraz doskonała atmosfera sprawiają, że w Strefie Gold pojawiają się celebryci, prezesi największych firm czy politycy. Możesz do nich dołączyć! Oferujemy smaczny catering, napoje oraz muzykę na żywo.

Świetne miejsce na I trybunie

Catering w formie bufetu - zimne przekąski i desery

Miejsca parkingowe, otwarcie 1,5 godziny przed i 2 godziny po meczu

Piwo, wino i napoje bezalkoholowe (open bar)

Muzyka na żywo

Możliwość zamówienia mocnego alkoholu na stolik

Loże VIP Skybox

To rozwiązanie dla najbardziej wymagających. To prywatne, wydzielone miejsca z balkonem widokowym na murawę,  które wynajmujemy na cały sezon lub rok kalendarzowy. Nasi klienci mogą zaaranżować lożę zgodnie ze swoimi potrzebami. Niektórzy klienci aranżują loże na stylistykę barową, inni stawiają na komfort, umieszczając w niej wygodne sofy, jeszcze innym zależy na ekskluzywnym wystroju - każdemu dajemy pełną dowolność!

Prywatna przestrzeń o powierzchni ok. 25m2 na III trybunie

Drink na powitanie, catering z bogatym menu, alkohol w cenie

Obsługa kelnerska, muzyka na żywo

TV z transmisjami meczów oraz powtórkami

Parking i dedykowane wejście VIP

Strefy Premium otwarte 1,5 godziny przed i 2 godziny po meczu

Lech Poznań - Strefy Premium


Imprezy firmowe Poznań - dlaczego warto?

01. Spotkania integracyjne dla firm
Integrowanie się ze współpracownikami jest bardzo ważne dla utrzymania pozytywnych relacji w pracy. Gwarantujemy świetną zabawę i doskonałą atmosferę!
02. Spotkania biznesowe z klientami
Loże VIP są świetnym miejscem na spotkania biznesowe w Poznaniu. Zapewniają prywatność oraz wyróżniają się prestiżem, dzięki czemu spotkania z klientami mogę być jeszcze bardziej pomyślnre.
03. Nawiązywanie nowych kontaktów
Strefa Premium jest świetnym miejscem na budowanie relacji z klientem i partnerami biznesowymi. To spora i otwarta przestrzeń, która jest odwiedzana przez wielu przedsiębiorców, polityków, gwiazdy i inne osóby, z którymi można nawiązać zarówno znajomości, jak i relacje biznesowe.
04. Ekskluzywne eventy firmowe w Poznaniu
Chcąc przedstawić swoją firmę z jak najlepszej strony, na miejsce eventu biznesowego warto wybrać przestrzeń estetyczną, ale posiadającą też dobre zaplecze gastronomiczne - wszystko to znaleźć można w naszej ofercie VIP!

Współpraca w trzech krokach

1. Porozmawiajmy o możliwościach współpracy

2. Określmy cele

3. Rozpoczynamy współpracę

Interesuje Cię marketing sportowy? Skontaktuj się z nami!

Sponsoring sportowy to sposób na stworzenie skutecznej reklamy dla Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy profesjonalną obsługę i indywidualne podejście na każdym etapie współpracy. Zapraszamy do kontaktu!
Zadzwoń do nas
+48 882 168 575
Lech Poznań
ul. Bułgarska 17
60-320 Poznań
Email
biznes@lechpoznan.pl